Laserová hydratační a čistící maska

Laserová maska je pro Vás efektní a přitom časově a finančně nenáročnou metodou, jak si uchovat zdravou, krásnou a svěží pleť.

Laserová, hydratační a čistící pleťová maska je speciální gel s obsahem účinných komponentů dle typu pleti. Působí intenzivně na daný problém pleti, a to pouze v kombinaci s biostimulačním laserem, nebo přístrojem Omnilux.

Dle typu pleti se aplikuje laserová maska

  • Laser Masque Anti-akné, jako součást léčby akné a mastné pokožky
  • Laser Masque Moisturizing intenzivní hydratace, doporučuje se zejména v letním období
  • Laser Masque Anti-Aging, jako prevence stárnutí pleti a redukce mimických vrásek

Obecně se mohou všechny druhy laserových masek:

  • Aplikovat na pokožku obličeje, krku, dekoltu, nebo na hřbety rukou
  • Tyto masky je určena k aplikaci výhradně za spoluúčasti působení biostimulačního laseru, nebo Omniluxu, tzv. phototerapie
  • Tímto unikátním spojením - phototerapií vzniká oxid uhličitý, který pročistí i hlubší vrstvy pokožky, výrazně regeneruje, stimuluje a okysličuje tkáně.

Působení laseru, nebo Omniluxu, zvyšuje tvorbu kolagenních vláken, dochází k výrazným antioxidačním účinkům, čímž se zvyšuje se odolnost pokožky vůči nepříznivým vlivům.

V případě Laser Maque Moisturizing a Anti-Aging přítomnost kyseliny hyaluronové hydratuje a propíná unavenou pokožku a redukuje drobné mimické vrásky.

V případě Laser Maque Anti-Akné dochází k intenzivnímu okysličení a dezinfekci pokožky a rozšířených pórů, potlačuje se tvorba mazu. Aplikace biostimulačního laseru nebo Omniluxu zvyšuje hojení zánětlivých procesů.

Naše doporučení

  • Velmi blahodárný hydratační účinek má aplikace této masky zejména po dlouhodobé expozici slunečního záření na pokožku, a to před, během a po letním období. Pro komplexní efekt doporučujeme absolvovat minimálně 14 denní kúru 2x - 3x ročně.
  • Vhodná kombinace laserové masky po vakuové mikrodermabrazi a se všemi druhy chemických peelingů, po laserové rejuvenaci, jako závěrečné zklidňující ošetření a intenzivní hydratace.
  • Při aplikaci Laserové masky není nutná konzultace s lékařem.
Cena laserové hydratační a čisticí masky

Máte zájem o laserovou hydratační a čistící masku? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142