Laserové omlazení pokožky erbiovým laserem

Vyzkoušejte ověřenou metodu omlazení pokožky erbiovým laserem. Zákrok se nazývá Skin Resurfacing. Je to počítačem řízená vaporizace, nebo-li odpařování jednotlivých vrstviček pokožky. Laserové ošetření pleti je invazivní s velmi dobrými výsledky i u velmi poškozené pokožky.

Jaký používáme typ laseru?

Omlazení a vypnutí pleti se provádí výkonným erbiovým laserem Er:YAG laser BeautyLas. Tento laser pracuje na principu vaporizace, neboli odpařování jednotlivých vrstviček pokožky s přesností na tisíciny milimetru.

Odstraníme různé nežádoucí projevy na pokožce

 • vrásky zejména kolem úst
 • rozšířené póry
 • barevné nesourodosti pleti
 • korigují se jizvičky po akné
 • omlazení unavené pokožky poškozené slunečním zářením, kouřením apod.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

 • Lékař s Vámi probere motivaci k laserovému omlazení pokožky erbiovým laserem.
 • Zhodnotí váš zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu.
 • Zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému.
 • Nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení estetického problému - individuálně, dle Vašich požadavků a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.

Pokud by očekávaný výsledek omlazení a vypnutí pleti neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.


Jak probíhá laserové omlazení pokožky - Skin Resurfacing?

Laserové ošetření pleti se provádí v ambulantní celkové anestézii, tzv. analgosedaci. Po zákroku je vhodná hospitalizace do druhého dne.

Druhý den je proveden převaz, který se opakuje ještě dvakrát na naší klinice. Poté si již klient pečuje o ošetřenou oblast dle instrukcí lékaře sám. Celkově dochází k propnutí pokožky, jejímu celkovému omlazení, redukci nerovností a dalších nežádoucích projevů na pokožce. Laserové omlazení pokožky erbiovým laserem se provádí jednorázově a jeho účinnost vydrží několik let.

Rekonvalescence po zákroku

Vzhledem k tomu, že rekonvalescence je proces ryze individuální, závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře.

 • Po omlazení a vypnutí pleti erbiovým laserem je nutné počítat s vyřazením z pracovního a společenského života po dobu 2 týdnů.
 • 2 - 3 dny po zákroku je potřeba počítat s každodenními převazy.
 • Je nezbytné vyvarovat se slunečnímu záření po dobu minimálně 3 měsíců.

Naši přední odborníci v estetické a laserové dermatologii sestaví cíleně, dle zjištěného stavu Vaší pokožky a dle Vašich představ, speciální léčebný program tak, aby vyhovoval Vašim časovým i finančním možnostem s cílem vyřešit daný estetický problém. Veškeré uvedené omlazovací metody se dají také vzájemně kombinovat a jsou samozřejmě velmi vhodné i pro muže.

Cena omlazení pokožky erbiovým laserem

Ukázky účinků ošetření erbiovým laserem


Máte zájem o omlazení pokožky erbiovým laserem? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142