Neinvazivní obličejový lifting Exilis

Revoluční patentovaná technologie CRT (Collagen Refill Technology). Tato technologie spočívá v “doplňování kolagenu“ současným působením radiofrekvenční energie a ultrazvukové vlny. Působením této duální energie dochází ke zvýšení metabolické aktivity fibroblastů (buněk tvořících kolagen). Fibroplasty aktivně produkují nová kolagenová vlákna

Výsledky ošetřeníNeinvazivní obličejový lifting

 • téměř úplné odstranění jemných povrchových vrásek a linek (okolí očí, úst)
 • změlčení hlubších vrásek (nosoretní rýhy, mimické vrásky na čele)
 • zpevnění pokožky a zlepšení prokrvení (ideální pro unavenou, povadlou pleť kuřáků)
 • vypnutí pokožky tváří, krku, dekoltu a prsou (liftingový efekt)
 • pokožka vypadá mladší a jemnější

Pokožka je tak doplňována novým kolagenem.

Nejčastěji se ošetřuje pro omlazení: obličej, krk a dekolt, hřbety rukou.

Průběh ošetření

 • Zákrok je prováděn odborným lékařem-dermatologem, specialistou na antiaging
 • Pokožka je očištěna (odlíčena), poté je nanesen speciální gel a jemnými krouživými pohyby pomocí face aplikátoru se ošetřuje daná oblast
 • Klient proceduru vnímá jako příjemnou hřejivou masáž
 • V závislosti na stupni ochablosti pokožky trvá jedno ošetření celého obličeje zhruba 40-60min.
 • Zlepšení struktury pokožky ve smyslu jejího vypnutí a lepšího prokrvení zaregistrujete již po prvním ošetření, pro dlouhodobý efekt je ale doporučováno absolvovat sérii 4-5 sezení (v rozmezí cca 8 dnů)
 • Poté je vhodné absolvovat dle potřeby udržovací terapii (jedno ošetření) zhruba po půl roce až roce nebo dle potřeby.

Nejnovější radiofrekvence pro tělo i obličej získala další ocenění – tentokrát cenu za nejlepší produkt na zpevnění pleti (Skin Tightening) na americkém prestižním summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas.

Výhody ošetření

 • Zcela neinvazivní a bezbolestná metoda vhodná pro klientky i klienty bez ohledu na věk či typ pleti.
 • Bezriziková metoda (žádné poškození vrchní vrstvy pokožky, jizvení, nežádoucí pigmentace, granulomy či alergické reakce).
 • Ihned po ošetření se můžete zapojit do běžného života, nejsou potřeba žádná omezení.
 • Energie působí v hlubších vrstvách pokožky a regeneruje ji zevnitř. Nedochází tedy ke změnám na povrchu pokožky (olupování, mokvání, zarudnutí apod.),
 • proto nejsou potřeba žádné speciální krémy apod., není nutné vyvarovat se slunečnímu záření a je proto možné proceduru absolvovat v kteroukoliv roční dobu, narozdíl od laserových zákroků.
Cena neinvazivního liftingu přístrojem Exilis

Exilis - ukázka před a po


Máte zájem o neinvazivní obličejový lifting? Kontaktujte nás!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142