Ošetření pleti a kůže Omniluxem

V posledních letech výrazně stoupá zájem veřejnosti o jednoduché neinvazivní, ale účinné omlazovací metody, které by intenzivně pracující klienty nevyřadily, ani z pracovního procesu ani ze společenských aktivit. Fotoomlazení Omniluxem je nejen prevence stárnutí pleti, ale i řešení již vzniklých následků, bez časového omezení i přes polední pauzu!

Phototerapie OMNILUXEM

Unikátní přístroj OMNILUX, který je světovou novinkou v oblasti estetické dermatologie produkuje speciální čisté světlo – ve spektru viditelného červeného světla o určité vlnové délce (633nm). Léčba přístrojem Omnilux má celou řadu pozitivních účinků, včetně cílené likvidace bakterií způsobujících akné, zlepšuje celkové hojení zánětlivých procesů a zejména stimuluje regenerační pochody tkání a výrazně zvyšuje imunitní systém pokožky, což má významný vliv na proces stárnutí pleti.

Ošetření pleti a kůže přístrojem OMNILUX aktivuje určité biologické reakce a přeměňuje světelnou energii na buněčné stavební bloky, které tělo potřebuje pro zdravou pokožku. Dochází zejména ke zvýšené aktivitě buněk, které se stávají propustnější, a tím výborně reagují na vnější podněty, dále dochází k intenzivnímu okysličení a detoxifikaci kůže.

Lampa Omnilux Plus Revive podporuje

  • tvorbu kolagenu v pokožce
  • redukuje vrásky
  • celkově omlazuje pleť
  • zmírňuje svalové napětí
  • světlo působí v hloubce tkání.
  • je nedílnou součástí léčby akné

Při kosmetických nebo dermatologických programech se používá v kombinaci

Díky těmto specifickým účinkům Omniluxu jsou výsledky evidentní nejen během léčby, ale určitým způsobem pokračují v pokožce i po jejím skončení. Proto je tento přístroj používán úspěšně nejen k léčbě akné, ale i k photorejuvenačním (omlazujícím) zákrokům, korekci jizev a dalších kožních problémech.

Cena ošetření pokožky Omniluxem

Ukázka ošetřením Omniluxem


Máte zájem o ošetření pokožky Omniluxem? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142