Plasmové omlazení pokožky Plasma Portrait

Plazmová regenerace pokožky je nejnovější typ omlazovací - rejuvenační technologie, která byla vyvinuta během posledních tří let. Plazma je čtvrté skupenství hmoty, v němž se elektrony oddělují od atomů za vzniku ionizovaného plynu.

Jak funguje plasma?

Plazma o vysoké teplotě se sice používá v chirurgii již více než deset let. Dosud se však používala jen jako médium pro vedení elektrického proudu.

Plazma sama o sobě vyvolává v tkáni některé výrazné změny, jako je například tvorba nového kolagenu a elastinových vláken, nebo zlepšení stavu kůže poškozené sluncem, liftingový efekt, vyrovnání jemných vrásek a kožního povrchu.

Popisovaná technologie může být aplikována s použitím různé energie pro různou hloubku účinku, od povrchových epidermálních účinků až po zahřátí hlubokých dermálních (kožních) struktur.


Touto metodou lze ošetřovat

  • části obličeje - zejména okolí úst, okolí očí, tváře, čelo, ...
  • nebo celý obličej, omladit lze i hřbety rukou, dekolt i krk

Provedení plasmového omlazení pokožky

  • Zákrok se provádí ambulantně
  • K znecitlivění postačí anestetická mast EMLA hodinu před zákrokem
  • Hospitalizace není nutná
  • Délka trvání zákroku je dle rozsahu postižené oblasti - zpravidla do 30 minut

Rekonvalescence po zákroku

Vzhledem k tomu, že rekonvalescence je proces ryze individuální, závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře. Obecně rekonvalescence po ošetření plazmou může trvat do 5 dnů.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi

  • probere motivaci k danému zákroku,
  • zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu,
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému,
  • nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení estetického problému, individuálně, dle Vašich požadavků a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.

Naši přední odborníci v estetické a laserové dermatologii sestaví cíleně, dle zjištěného stavu Vaší pokožky a dle Vašich představ, speciální léčebný program tak, aby vyhovoval Vašim časovým i finančním možnostem s cílem vyřešit daný estetický problém. Veškeré uvedené omlazovací metody se dají také vzájemně kombinovat a jsou samozřejmě velmi vhodné i pro muže.

Cena plasmového omlazení pokožky

Ukázka výsledků plasmového omlazení pleti


Máte zájem o plasmové omlazení pleti? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142