Radiofrekvenční ošetření pokožky přístrojem eMatrix

Pokud vás trápí unavená pleť, vrásky a pigmentace, je zde nová metoda radiofrekvence pleti přístrojem eMatrix.

Hledáte zákrok, který vám pomůže zlepšit vzhled jizev po úraze, nebo chirurgickém zákroku? Trápí vás jizvičky po akné? Seznamte se s radiofrekvenčním ošetřením přístrojem eMatrix.

Doposud velmi obtížně řešitelné světlé strie lze korigovat radiofrekvenčním ošetřením. Radiofrekvence pleti je nejnovější metoda při řešení vašich estetických problémů. Přístroj eMatrix pracuje na principu bipolární radiofrekvenční technologie, je velmi šetrný k pokožce a rekonvalescence po ošetření je minimální. eMatrix zajišťuje hloubkové působení energie v tkáních a přesto se jedná o neinvazivní zákrok. Informujte se o výhodách radiofrekvence a kontaktujte nás v Praze ještě dnes.

V čem spočívá kouzlo přístroje eMatrix

  • Unikátní technologie umožňuje rychlou rekonvalescenci a možnost omlazení pleti i v létě.
  • Jelikož přístroj nevyužívá technologii založenou na světle, jako například ošetření laserem, je tato obličejová radiofrekvence vhodná pro všechny typy pleti.
  • Délka ošetření dle rozsahu od 10 do 20 minut.

Přístroj eMatrix se využívá k odstranění

  • projevů stárnutí kůže
  • odstranění vrásek
  • pigmentací
  • k vypnutí a projasnění pleti
  • omlazení pleti
  • korekci jizviček po akné
  • a k ošetření světlých strií a starších jizev

Radiofrekvence pleti lze použít na oblastech obličeje, krku, dekoltu a rukou. Po zákroku na pokožce vznikne mírné zarudnutí, při vysoké intenzitě ošetření se mohou objevit drobné stroupky, tyto projevy zmizí do druhého až třetího dne. Podle intenzity ošetření je možné ošetřovanou oblast druhý až třetí den nalíčit a zařadit se tak do běžného pracovního nasazení.


Jak přístroj eMatrix funguje?

Pomocí elektrod aplikuje eMatrix do kůže bipolární radiofrekvenční energii. Mezi elektrodami probíhají elektromagnetické vlny, což vede k zahřívání podkoží, tvorbě kolagenu, výraznému propnutí pokožky, stažení pórů a následné redukci jemných vrásek. Ošetření je tak možné provést ve třech různě intenzivních programech, dle stavu a stáří pokožky.

Samotné ošetření je zapotřebí podstoupit třikrát až čtyřikrát v průběhu čtyř až šesti týdnů. Zákrok probíhá v povrchové anestézii za pomoci speciálního gelu s obsahem lidokainu. Po ošetření je však nutné myslet na ochranu pleti s minimálním faktorem 30. Výrazné zlepšení stavu pleti je viditelné po každém zákroku. 100% efektu však dosáhnete až po dvou až čtyřech měsících po skončení léčby.


Radiofrekvenční ošetření pokožky přístrojem eMatrix


Máte zájem o ošetření eMatrixem? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142