Laserové ošetření jizviček po akné

Problém zvaný jizvičky po akné nelze bohužel odstranit tak, aby byla pokožka v daném místě dokonale bez následků a hladká. Tento stav je ale možné poměrně dobře korigovat a co nejvíce zmírnit následky v podobě vpadlých jizviček po akné nebo po jiném kožním onemocnění.

Jizvičky po akné - jaká metoda je nejvhodnější k řešení tohoto problému?

Časté klamavé reklamy slibují zázraky - odstranění jizev po akné laserem a jinými přístroji. Pravda je ovšem taková, že tento kožní problém je velmi obtížně řešitelný i přes veškerou dostupnou přístrojovou technologii. Záleží na mnoha určujících faktorech jako je typ pokožky, stáří jizviček, schopnost regenerace pokožky, věk a další vnější i vnitřní faktory, které ovlivňují výsledný efekt případného zákroku.

Metody vhodné ke korekci a ošetření jizviček po akné

  • laserové ošetření jizviček po akné erbiovým nebo CO2 laserem, zákrok zvaný Skin resurfacing - invazivní metoda, vyžaduje 14 denní rekonvalescenci
  • ošetření plasmou přístrojem Plasma Portrait - semiinvazivní metoda, vyžaduje týden rekonvalescenci
  • ošetření bipolární radiofrekvencí přístrojem eMatrix - neinvazivní ošetření, vyžaduje rekonvalescenci cca 3 dny

Metody vhodné jako pomocné, nebo doplňující hlavní zákrok

  • Vakuová mikrodermabraze (krystalická nebo diamantová) - neinvazivní metoda, nevyžaduje rekonvalescenci
  • Chemický peeling - neinvazivní metoda, nevyžaduje rekonvalescenci
  • Omnilux - neinvazivní metoda, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci
  • Aplikace transdermálního kolagenu - domácí péče
Objednejte se k nám na konzultaci. Vybereme spolu s vámi ten nejvhodnější postup odstranění jizev po akné. Jednotlivé metody je možné několikrát opakovat a kombinovat pro zvýšení efektu výsledku.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

  • Lékař s Vámi probere motivaci k danému zákroku - například odstranění jizev po akné laserem.
  • Vyšetří Vaši pokožku a zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu.
  • Zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na vybraném zákroku, bude Vám podrobně objasněn jeho princip, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní.

Naši přední odborníci v estetické a laserové dermatologii sestaví cíleně, dle zjištěného stavu Vaší pokožky a dle Vašich představ, speciální léčebný program tak, aby vyhovoval Vašim časovým i finančním možnostem s cílem vyřešit co nejlépe daný estetický problém. V případě problému jizviček po akné musíte prosím očekávat pouze korekci daného stavu.

Cena laserového ošetření jizviček po akné

Máte zájem o laserové odstranění jizviček po akné?


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142