Laserové ošetření ran a oparů

Laserové ošetření ran, jizev, oparů a jiných zánětlivých projevů na pokožce patří mezi nadstandardní zákroky s velmi dobrým výsledným efektem.

Aplikace biostimulačního laseru

Velmi důležitou a neodmyslitelnou součástí zákroku je předchozí nezávazná komplexní konzultace s odborným lékařem naší kliniky.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

  • Lékař vyšetří daný kožní projev.
  • Zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu.
  • Zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému.
  • Nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení problému, individuálně a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní.

Jak působí biostimulační laser na tkáně?

Laser, který se používá k hojení a regeneraci tkání je terapeutický biostimulační laser Maestro (670nm), který má v medicíně velice široké využití a používá se k neinvazivním aplikacím všude tam, kde je třeba urychlit hojení, odstranit zánětlivé procesy, okysličit tkáně a zvýšit jejich látkovou výměnu, podporuje tvorbu nových buněk. Hloubka průniku laserového paprsku je do 2 cm a dají se tak velmi výrazně ovlivňovat podkožní struktury. Při ozařování větších ploch je použit speciální lineární scanner.

Jaké projevy lze biostimulačním laserem ošetřovat?

  • čerstvé jizvy (poúrazové, popáleninové a po chirurgickém zákroku)
  • špatně se hojící jizvy do 6 měsíců od jejich vzniku
  • špatně se hojící rány po úraze, transplantaci apod.
  • herpes simplex (opar) v počátečním stadiu projevu

Ošetření tímto typem laseru není bolestivé a nevyžaduje žádná omezení po zákroku, není nutné se intenzivně chránit před slunečním zářením.

Doporučení

Minimální doba aplikace laserového záření je 20 minut, při léčbě oparů a dalších výše uvedených projevů se vždy doporučuje alespoň deset ošetření 2x až 3x týdně.

Cena laserového ošetření ran a oparů

Ukázky léčby oparů laserem


Máte zájem o laserové ošetření ran a oparů? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142