MUDr. Simona Bedřichová

MUDr. Simona Bedřichová

Vedoucí lékařka dermatologie a laserové terapie

Absolvovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze v r. 1983. Pracovala jako kožní lékařka lůžkového oddělení II. dermatovenerologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze 2. Atestaci z dermatovenerologie složila v r. 1987. Již na klinickém pracovišti se od roku 1985 specializovala na laserovou terapii v dermatologii (léčba argonovým laserem).

Od roku 1997, kdy na český medicínský trh pronikly světové firmy zabývající se výrobou laserové technologie, se MUDr. Bedřichová plně věnuje komplexní laserové léčbě a estetické dermatologii.

Absolvovala řadu speciálních školení

První a druhý stupeň školícího systému práce s lasery Společnosti pro využití laserů v medicíně České lékařské společnosti J.E.Purkyně r. 1997, školení Q-MED esthetics a INAMED Aestheics – aplikace kožních implantátů (Collagen a Hyaluronic Acid), školení Beaufour Ipsen International, dermatologické a plasticko-chirurgické aplikace botulotoxinu r. 1999, školení na Mezoterapii r. 2002 a další.

  • Účastní se řady zahraničních stáží, kongresů a workshopů, např. IMCAS-Paris, International Master Course on Ageing Skin.
  • Přednáší a publikuje pro laickou i odbornou veřejnost
  • Je držitelkou licence České lékařské komory jako lektor a odborný garant v lékařské praxi pro obor dermatovenerologie
  • členkou České lékařské společnosti JEP pro využití laserů v medicíně
  • členkou Evropské laserové asociace
  • Statut školitele České lékařské společnosti pro využití laserů v medicíně

MUDr. Simona Bedřichová


Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142