Novinky

Aktuality z Laser Esthetic

Darujte sebevědomí - darujte dárkový poukaz

Překvapte je svou pozorností. Udělejte radost a splňte přání svým blízkým dárkovým poukazem od LASER ESTHETIC.

VÍCE INFORMACÍ O POUKAZU >


Sleva 8 000 Kč na prsní implantáty

Vážené klientky, využijte letní akce naší kliniky Laser Esthetic!

Sleva 8 000 Kč na prsní implantáty renomované značky  Polytech , SRN  platí v měsících červenci  a srpnu a to i tehdy, když absolvujete v této době  pouze  konzultaci s plastickým chirurgem .

Zákrok je nutné absolvovat  do konce roku 2018.

https://blog.laseresthetic.cz/zvetseni-prsou-augmentace/

Sleva je platná na kulaté a kapkovité implantáty.

Teď nic již nebrání tomu,  aby  jste měli z rukou našich zkušených plastických chirurgů, krásná a hlavně přirozená prsa.

Německé implantáty Polytech - záruka kvality a bezpečí

Objednejte se telefonicky:  221 666 142, 739 308 021

OBJEDNAT SE

Ukázka před/po prsní implantáty

 


Laserová depilace

Připravte se na plavkovou sezónu! Využijte letní slevu 20% na laserovou depilaci odborníky, kteří byli u samotného zrodu laserové depilace v ČR. Akce platí do konce srpna 2018.


Technologie COOLTECH

Velmi účinné a neinvazivní odstranění přebytečných tuků lékařským přístrojem COOLTECH. Více informací


Právě teď je ideální čas pro ošetření znamének

Znamének, výrůstků na kůži, pigmentací a žilek. Tyto projevy by se neměly korigovat nebo odstraňovat v letním období, kdy na nás hodně působí slunce.


Revoluční ošetření jizev

Naše klinika nyní nabízí léčbu čerstvých jizev novou technologií. Díky naší nové LED lampě Medisol ošetříme jizvy po plastické operaci i jizvy poúrazové.


Spokojená Anna K

Spokojená Anna K po ošetření úrazové jizvy na obličeji.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142