APTOS - Revoluční neinvazivní lifting

Okolo 30 roku života se již mohou objevit první známky stárnutí. Přesto je ale v tomto věku brzy pomýšlet na plastiku obličeje a chirurgický zásah. V souladu s dnešními trendy vám proto přinášíme méně invazivní řešení se stejně výjimečnými účinky – Lifting nití neboli Fine Thread Countour Therapy. Na naší klinice Laser Esthetic provádí lifting nití doktor Pavel Hlava.

Výhody liftingu nití

  • rychlý, ambulantní a miniinvazivní zákrok
  • vhodné řešení pro mladší pacienty kolem 30 let
  • bezpečná procedura bez vzniku jizev
  • vypne pleť, vyhladí vrásky, dodá objem do tváří, pozvedne obočí nebo povislé koutky rtů a obnoví jemnou strukturu pleti na přibližně další 2 roky
  • oproti klasické plastické operaci žádná omezení po ošetření
  • možnost kombinovat s dalšími metodami estetické dermatologie

Průběh zákroku

Lifting nití je méně invazivní metodou faceliftu, při které se nepoužívá skalpel. Doporučujeme ji zvláště pro mladší klienty a klientky kolem 30 let. Při tomto zákroku dokážeme pozvednout a zpevnit kontury obličeje a vyhladit vrásky pomocí bio vstřebatelných polydioxanonových vláken (PDO), která zavádíme jemnými jehličkami do podkoží. Vpichy jsou velice drobné a minimálně bolestivé. Na citlivější partie můžeme využít znecitlivujících účinků krému EMLA. Bio vlákna se následně pomalu vstřebávají, až se zhruba do půl roku zcela rozpustí a zanechají za sebou kolagenovou síť, která bude oporou pleti po další 2 roky.Zaujal vás APTOS, neinvazivní lifting? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142