Chirurgické odstranění mateřských znamének, výrůstků

Téměř každý z nás má nějaké znaménko nebo kožní výrůstek, ale ne všechny tyto projevy na kůži se nám líbí, nebo se dají skrýt oblečením či make-upem. Nehledě na to, že některá z nich mohou být i nebezpečná.

Mateřská znaménka a kožní výrůstky si nechte odborně vyšetřit

Téměř každý z nás má nějaké znaménko nebo kožní výrůstek, ale ne všechny tyto projevy na kůži se nám líbí nebo se dají skrýt oblečením či make-upem. Nehledě na to, že některá z nich mohou být i nebezpečná.

Mnohá znaménka mají infekční původ, jiná jsou formou nezhoubného bujení buněk. Po letech klidu se však mohou zvrhnout a přejít v bujení zhoubné. Co dělat v takových případech?

 • navštivte dermatologa
 • nechte si znaménka a výrůstky včas vyšetřit dermatoskopem, diagnostikovat a případně odstranit.
 • podle výsledku vyšetření lékař navrhne vhodnou formu odstranění (laser, nebo chirurgicky)

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem naší kliniky?

 • lékař provede vyšetření projevu - znaménka - dermatoskopem
 • navrhne vhodnou formu odstranění
 • v případě, že bude nutné histologické vyšteření, je nutné provést chirurgické odstranění
 • zhodnotí celkový zdravotní stav, zda projevy na kůži nemohou mít souvislost s některým celkovým onemocněním, zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému
 • Pokud se lékař a klient vzájemně domluví na chirurgickém odstranění bude klientovi objasněn princip a průběh zákroku, možná rizika a zásady nutné po zákroku

Excize - chirurgické odstranění znaménka

Daný projev na kůži je chirurgicky odstraněn, rána je sešita plastickým stehem, který minimalizuje následnou jizvu, která po této metodě odstranění vždy vzniká. Odstraněná tkáň je odeslána na histologické vyšetření, které definitivně určí diagnózu. Zákrok se provádí v místní anestezii a není pro klienta nijak zatěžující. Na naší klinice provádí tyto zákroky plastický chirurg.

Rekonvalescence

Recenze a Ocenění TRANSPARENTNÍ KLINIKA

 • stehy se odstraňují 6 - 10 den, podle toho na které části těla byla excize provedena
 • po odstranění stehů je možné jizvičku ozařovat biostimulačním laserem
 • nevystavovat ošetřené místo slunečnímu záření cca měsíc
 • používat ochranné krémy s vysokým SPF 30 a výše

Cena chirurgického odstranění znamének

Ukázky odstranění kožních výrůstků a znamének


Máte zájem o chirurgické odstranění kožních výrůstků? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142