Vibrační tumescentní liposukce

Na klinice Laser Esthetic provádíme vibrační tumescentní liposukci, která přináší skutečně viditelný efekt. Starat se o vás bude přední evropský specialista MUDr. Michael Entner, který se podílel na vývoji této metody a je autorem těch nejtenčích liposukčních kanyl, nesoucích jeho jméno.

Před liposukcí (foto zezadu)

pred1

Po liposukci (foto zezadu)

po1

Před liposukcí hýždí

pred2

Po liposukci hýždí

po2

Před liposukcí boků

pred3

Po liposukci boků

po3

Před liposukcí podbradku

pred4

Po liposukci podbradku

po4

Před liposukcí nohou

pred5

Po liposukci nohou

po5

Před liposukcí břicha

pred6

Po liposukci břicha

po6

Před - liposukce hýždí

pred7

Po - liposukce hýždí

po7

Před - liposukce hýždí 2

pred8

Po - liposukce hýždí 2

po8
30letá praxe a certifikát kvality

Pro koho je liposukce vhodná?

 • Zákrok řeší disproporce postavy zapříčiněné přebytkem tukové tkáně v určitých partiích
 • Liposukce neřeší obezitu, ale pouze lokální nahromadění tuku
 • Liposukci mohou podstoupit muži i ženy

Máte obavy ze zákroku?

Odborný lékař se s vámi před zákrokem sejde, vysvětlí všechny nejasnosti a přiblíží očekávaný výsledek. Zakládáme si na otevřeném jednání – nejedná se o žádné „zázračné hubnutí“, ale formování postavy a vyrovnání tělesných proporcí. Velmi důležité jsou také důvody, které vás k nám přivádějí.

V Laser Esthetic chceme plně pochopit vaše pocity a očekávání – jen tak dosáhneme výsledku, se kterým budete 100% spokojeni.

„Úspěšnost operace měřím podle spokojenosti klientky. Zárukou je rovnoměrné odsátí tuku, které nezpůsobuje nerovnosti. Pokaždé proto myslím dopředu a každou klientku posuzuji individuálně. Liposukci většinou provádím v lokální anestezii bez nutnosti hospitalizace. Celkovou anestezii využívám v případě velkého rozsahu liposukce, na několika místech těla současně. Před samotným zákrokem napouštím tukovou tkáň speciálním roztokem, který separuje tukové buňky od okolní tkáně, aby se daly šetrně odsát, roztok také znecitlivuje danou oblast a mírní krvácení. Tímto způsobem zmenšuji riziko případných nerovností, redukuji modřiny a tlumím pooperační bolestivost. Do takto připravené oblasti vpravím velmi jemnou vibrační kanylu, která přebytečný tuk odsaje.“

MUDr. Michael Entner
Odborník na tumescentní liposukci

Nepřetržitý pooperační dozor a špičkové vybavení kliniky

Provádíme tyto zákroky

Co Vás čeká po liposukci?

Den po zákroku je důležitý klid v domácím prostředí. Po dobu 2 až 6 týdnů noste kompresivní prádlo, které zlepšuje výsledný efekt výkonu. (Doba nošení prádla je přímo závislá na rozsahu ošetření a množství odsátého tuku.) Také přispívá k postupnému vstřebávání otoků a hematomů, navíc pomáhá kůži s přizpůsobením se novým proporcím.

Na naší klinice můžete podstoupit další doplňující zákroky, které ještě vylepší vaši postavu a zredukují případnou celulitidu:

 • Lymfatická masáž přístrojem Presor
 • Rázová vlna přístrojem D Actor
 • Radiofrekvenční a ultrazvukové neinvazivní ošetření přístrojem EXILIS
Dobrá dostupnost kliniky a parkování zdarma

Laser Esthetic vám přináší zázemí stabilní kliniky a zkušeného personálu

 • Zkušenosti v oboru estetické medicíny od roku 1997
 • Jako jedna z mála klinik disponujeme certifikátem kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb podle zákona č.372/2011sb.
 • Liposukci provádí přední specialista na tuto metodu MUDr. Michael Entner – provádí ambulantní liposukci, v místní anestezii, bez nutnosti hospitalizace
 • Zachováváme si charakter soukromé rodinné kliniky, kde je přátelské prostředí, individuální a diskrétní přístup stejně důležitý jako vysoká profesionalita
 • Dobrá dostupnost v centru Prahy s možností parkování

Cena liposukce

Ukázky výsledků vibrační tumescentní liposukce

Před liposukcí (foto zezadu)

pred1

Po liposukci (foto zezadu)

po1

Před liposukcí hýždí

pred2

Po liposukci hýždí

po2

Před liposukcí boků

pred3

Po liposukci boků

po3

Před liposukcí podbradku

pred4

Po liposukci podbradku

po4

Před liposukcí nohou

pred5

Po liposukci nohou

po5

Před liposukcí břicha

pred6

Po liposukci břicha

po6

Před - liposukce hýždí

pred7

Po - liposukce hýždí

po7

Před - liposukce hýždí 2

pred8

Po - liposukce hýždí 2

po8

Uvažujete o liposukci? Objednejte se na konzultaci


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142