Odstranění tuku

Máte problémy s nadměrným ukládáním tuku určitých partiích? Absolvovali jste tzv."zázračné neinvazivní liposukce" a nejste spokojeni s výsledkem? Zaručený efekt formování postavy a zbavení tukových zásob vám poskytnou odborníci na plastickou chirurgii. Sjednejte si nezávaznou konzultaci s odborným lékařem, který vám poradí jak nejlépe odstranit tuk z určitých partií těla, pomocí velmi šetrné, ale účinné ambulantní tumescenční liposukce.

Vibrační tumescenční liposukce

Nejznámější a nejčastěji využívanou metodou jak se rychle a efektivně zbavit přebytečného tuku, je vibrační tumescenční liposukce. K odsávání tukových buněk používáme speciální přístroj s velmi tenkou vibrační kanylou. Tato metoda je 100% účinná a odstranění tuku v dané oblasti je trvalé. Výhodou je rozhodně bezbolestnost a časová nenáročnost. Liposukce jedné oblasti se standardně provádí v lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace. Tumescenční liposukce je šetrná a finální výsledek vás rozhodně potěší.

Rekonvalescence po zákroku liposukce

  • Bolestivost, otoky a modřiny jsou mnohem nižší ve srovnání s klasickou metodou liposukce
  • První den po zákroku je vhodný klid v domácím ošetření - záleží na typu a rozsahu ošetřované oblasti, v některých případech je možné se zařadit do pracovního života již druhý den po zákroku
  • Dobu nošení komprese doporučujeme minimálně 14 dní až tři týdny, optimálně měsíc až 6 týdnů, dle rozsahu zákroku.
  • Veškeré další podrobnosti o zákroku liposukce, které se týkají právě Vašeho estetického problému vám ochotně sdělí lékař při vstupní konzultaci a vyšetření
Cena liposukce

Máte zájem o odstranění tuku? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142