CO JE FACE LIFTING OBLIČEJE QUICKLIFT™?

QuickLift je speciální metoda liftingu, která se standardně provádí v lokální anestezii s velmi přirozeným efektem omlazení a dlouhodobou trvanlivostí.

Zakladatel této metody je americký plastický chirurg D. Brandy.

Jedná se o miniinvazivní plasticko-chirurgický zákrok, který nahrazuje tradiční techniky faceliftingů v narkóze a s dlouhou rekonvalescencí.

Klasické faceliftingy vytahují kůži směrem od úst k uším. Výsledkem pak často bývá nepřirozený vzhled “staré tváře s vytaženou kůží”, jak vídáme u některých českých celebrit.

QuickLift je moderní metoda vertikálního faceliftingu, při které dochází k přemístění tkání pod povrchem kůže z dolní části tváře do oblasti lící a spánků, tedy tam, kde tkáň a kůže byly v mládí.

Výsledkem bude Váš nový výrazně mladší přirozený vzhled, který si budete užívat na dlouhou dobu.

Zákrok je prováděn v jemné lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace.
Před zákrokem Vám budou podány léky na zklidnění a uvolnění. Výkon trvá asi 2 hodiny. Výhodou je také rychlá rekonvalescence 7 – 15 dní.

QuickLift je pro všechny, kteří chtějí opět vypadat přirozeně mladě, svěže a spokojeně, bez nepříjemného dlouhodobého hojení a nepřirozeného vzhledu.

Kompletní cena je od 55 500 - 59 500 Kč

Objednejte se na konzultaci u našich specialistů na plastickou chirurgii, na osobní schůzce vám bude vše podrobně vysvětleno.

Náš specialista na QuickLift  MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D

Ukázky výsledků QuickLiftu

Reálné neretušované fotografie se souhlasem pacientky

Máte zájem o QuickLift? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142