Zvětšení rtů chirurgicky

Zvětšení rtů horního i dolního lze provádět kromě, v současné době velmi oblíbených injekčních implantátů, také chirurgickou metodou. Operační řezy jsou vedeny z vnitřní strany rtů v tzv. vestibulu dutiny ústní, tudíž následné jizvy nejsou patrné.


Proč podstoupit zvětšení rtů?

Hodně žen touží mít plné a svůdné rty. V některých případech se touto operací koriguje nejen vrozený "nedostatek" tvarovaných a plných rtů, ale i vrozené asymetrie, nebo poúrazové stavy.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi:

  • probere motivaci k danému zákroku
  • zhodnotí celkový zdravotní stav, prodělané nemoci, operace
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na operačním řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny předoperační pokyny i zásady nutné pro pooperační období.


Operace zvětšení rtů

Zvětšení rtů horního i dolního lze provádět kromě, v současné době velmi oblíbených injekčních implantátů, také chirurgickou metodou. Operační řezy jsou vedeny z vnitřní strany rtů v tzv. vestibulu dutiny ústní, tudíž následné jizvy nejsou patrné.

Operace se provádí standardně v místním znecitlivění, hospitalizace není nutná, na přání klienta, je možné zákrok provést v ambulantní celkové anestezii (tzv.analgosedaci).

Rekonvalescence po zvětšení rtů

Rekonvalescence je proces ryze individuální. Závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře.

  • po operaci přetrvává otok a omezený pohyb rtů
  • klient si přikládá ledové obklady a důsledně dodržuje ústní hygienu
  • omezuje pohyb rtů, strava se doporučeja kašovitá
  • stehy jsou zpravidla odstraněny 7 - 10 den
  • 2. nebo 3. den se klient může zpravidla zapojit do pracovně-společenského života

Podrobné informace ohledně právě vašeho problému Vám ochotně sdělí lékař při vstupní konzultaci a vyšetření.


Reference od našich pacientek

„Je ze mě bohyně!
WOOW WOOW WOOW...u pana doktora jsem si nechala zvětšovat prsa a rty...prsa mi všichni závidí, já se na ně nemůžu vynadívat a rty?? úžasné, ještě mě čeká druhá fáze ale už ted vím, že to bude krásné..pana doktora jsem si vybrala opravdu náhodou a o to víc jsem nadšená z výsledků, musím říct, že doporučuji..a sestřičky co se o mě staraly během zákroku?? Sestřičky úžasné, tak super atmosféra, že jsem si tam připadala jako doma.. Opravdu moc všem dekuji a až si vymyslím nějakou další úpravu, určitě zavítám zase sem...“

Bára Škr.,
Spokojená pacientka Laser Esthetic

Cena zvětšení rtů

Ukázka výsledků chirurgického zvětšení rtů


Máte zájem o zvětšení rtů? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142