Zmenšení prsou

Nepřirozená velikost prsů způsobuje nejen estetický problém, ale také značné zdravotní riziko. Výraznou váhou prsů je přetěžována páteř a záda. Klientky si často stěžují na bolestivost v oblasti krční páteře, zad, ramen a horních končetin.

Zmenšení prsou před zákrokem

modelace09

Zmenšení prsou po zákroku

modelace10

Zmenšení prsou před zákrokem

modelace15

Zmenšení prsou po zákroku

modelace16
30letá praxe a certifikát kvality

Proč podstoupit operaci zmenšení prsou?

Hypertrofie prsní žlázy je poměrně závažná získaná vada. Znamená to výrazné zvětšení prsou často až do velikosti, která neodpovídá tělesným proporcím jedince. Nadměrná velikost prsů nebývá jen vadou kosmetickou, ale je také příčinou dalších zdravotních obtíží, zejména s páteří. Velmi často se vyskytují různá kožní onemocnění v postižené oblasti, jako jsou plísně a ekzémy a v neposlední řadě potíže psychické. Prsa sama o sobě jsou výrazně citlivá až bolestivá. Hmotnost prsní žlázy deformuje tvar poprsí, a proto redukční mastoplastika (odstranění prsní žlázy a modelace prsu) přináší nejen fyzickou úlevu, ale i psychickou pohodu.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi:

 • probere motivaci k danému zákroku zmenšení prsou
 • zhodnotí celkový zdravotní stav, prodělané nemoci, operace
 • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na operačním řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny předoperační pokyny i zásady nutné pro pooperační období.

Spokojení klienti doporučují kliniku Laser Esthetic

Chtěla bych velmi poděkovat celému kolektivu z Laser Esthetic, kde jsem byla na zmenšení a modelaci prsou. Jsem maximálně spokojená a mohu tuto kliniku všem doporučit. Měla jsem velké obavy, protože mám 56 let, ale bylo mi vše podrobně vysvětleno a to s laskavým přístupem. Také se mi moc líbilo, že jsem nemusela na nic zdlouhavě čekat. V České republice jsem jen na návštěvě a klinika mi absolutně ve všem vyhověla, abych mohla koncem června odjet. Kliniku jsem oslovila 21.5. a 29.5. jsem byla na operaci, což je ideální stav. Také mě potěšilo, že i cena za tuto operaci byla v souladu s mou představou. Pokud se tedy rozhodujete a hledáte odborníka plus příjemné a milé prostředí doporučuji Laser Esthetic. “

Spokojená klientka Zdenka,
zdroj: www.plasticka-chirurgie.info

Nepřetržitý pooperační dozor a špičkové vybavení kliniky

Operace zmenšení prsou

Operace zmenšení prsou spočívá ve zmenšení prsní žlázy, její modelace do žádaného tvaru a odstranění přebytečné kůže, zásah do prsní žlázy je v těchto případech vždy v takovém rozsahu, že případné kojení již zpravidla není možné, proto se tato operace zpravidla doporučuje v době, kdy se žena již rozhodla dále neotěhotnět.


Hospitalizace po operaci zmenšení prsou

Operace zmenšení prsou probíhá v celkové anestezii. Po operaci je klient uložen na pooperačním pokoji, kde je pod permanentním dohledem odborného lékaře a sestry. Hospitalizace trvá 1-2 dny dle rozsahu zárkoku.

Rekonvalescence po zmenšení prsou

Rekonvalescence po zákroku zmenšení prsou Praha je proces ryze individuální, závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře.

 • Čtrnáct dní po výkonu je nutný klidový režim v domácím ošetřování
 • Další týden je možné se zapojit do klidnějšího pracovního režimu, dle druhu zaměstnání
 • Plná fyzická zátěž je možná zpravidla po 4 - 6 týdnech
 • Stehy se odstraňují zpravidla za dva týdny po výkonu
 • Speciální kompresivní podprsenku je nutné nosit minimálně 6-8 týdnů po výkonu, podrsenku obdržíte po operaci na naší klinice.
Dobrá dostupnost kliniky a parkování zdarma

Proč podstoupit plastiku prsou u nás?

 • Zajištění kompletního předoperační vyšetření včetně sonografického vyšetření prsů a prohlídky internistou přímo na naší klinice.
 • Komfortní prostředí kliniky, diskrétní a individuální přístup, dostatek informací a komunikace.
 • Zkušený anesteziologický tým s dlouholetou praxí.
 • Zdravotní sestry s vysokoškolským vzděláním v oboru ošetřovatelství.
 • Nepřetržitá pooperační péče na intermediálním pokoji s centrální monitorizací životních funkcí
 • Permanentní dohled odborného chirurgického a ARO personálu.

Veškeré další podrobnosti, které se týkají právě Vašeho estetického problému Vám ochotně sdělí lékař při vstupní konzultaci a vyšetření.

Cena zmenšení prsou

Máte zájem o zmenšení a modelaci prsou? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142