CO JE FACE LIFTING OBLIČEJE S LIFT?

S Lift je speciální metoda liftingu, která se standardně provádí v lokální anestezii s velmi přirozeným efektem omlazení a dlouhodobou trvanlivostí.

Zakladatel této metody je americký plastický chirurg D. Brandy.

Jedná se o miniinvazivní plasticko-chirurgický zákrok, který nahrazuje tradiční techniky faceliftingů v narkóze a s dlouhou rekonvalescencí.

Klasické faceliftingy vytahují kůži směrem od úst k uším. Výsledkem pak často bývá nepřirozený vzhled “staré tváře s vytaženou kůží”, jak vídáme u některých českých celebrit.

S Lift je moderní metoda vertikálního faceliftingu, při které dochází k přemístění tkání pod povrchem kůže z dolní části tváře do oblasti lící a spánků, tedy tam, kde tkáň a kůže byly v mládí.

Výsledkem bude Váš nový výrazně mladší přirozený vzhled, který si budete užívat na dlouhou dobu.

Zákrok je prováděn v jemné lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace.
Před zákrokem Vám budou podány léky na zklidnění a uvolnění. Výkon trvá asi 2 hodiny. Výhodou je také rychlá rekonvalescence 7 – 15 dní.

S Lift je pro všechny, kteří chtějí opět vypadat přirozeně mladě, svěže a spokojeně, bez nepříjemného dlouhodobého hojení a nepřirozeného vzhledu.

Kompletní cena je od 68 500 - 75 500 Kč

Objednejte se na konzultaci u našich specialistů na plastickou chirurgii, na osobní schůzce vám bude vše podrobně vysvětleno.

Náš specialista na S Lift  MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D

Ukázky výsledků S Liftu

Reálné neretušované fotografie se souhlasem pacientky

Máte zájem o S Lift? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142