Sonografické vyšetření prsou

Nezbytná součást jakékoli estetické úpravy ňader.

Sonografie neboli ultrazvuk prsou se z preventivních důvodů provádí před každou plastickou operací prsů. Dlouhá (často až dvouměsíční) objednací doba v nemocničních zařízeních nás v Laser Esthetic přiměla založení vlastního sonografického centra. Zde provádíme veškerá předoperační vyšetření prsou a preventivní onkologická vyšetření. Prsa vám prohlédneme do 2 týdnů a v pohodlí kliniky provedeme i související laboratorní odběry. Na důležité informace o vašem zdravotním stavu tak už nemusíte čekat dlouhé měsíce!

Proč je sonografické vyšetření důležité?

Ultrazvukové vyšetření prsou přináší lékaři hned několik cenných informací o vašem zdravotním stavu. Sonografické zařízení dokáže odlišit pevné nádory od cystických změn a zároveň umožňuje identifikovat zánět prsu, poúrazový hematom či podkožní tukové bulky, ale i uložení prsního implantátu. Jde tak o jednu z nejdůležitějších součástí preventivního onkologického vyšetření prsou.

Ze zdravotních důvodů se ultrazvukové vyšetření provádí před každou plastickou operací prsou. Ženy, které si nechaly svá ňadra zvětšit, navštěvují sonografické centrum i po zákroku. Lékař má tak plnou kontrolu nad prsním implantátem a potažmo i zdravím své pacientky. Naše sonografické centrum však nepracuje pouze v návaznosti na plastické operace. Zapojili jsme se do preventivního onkologického programu, v rámci kterého provádíme pravidelná vyšetření prsu. Jakékoli známky rakovinného bujení tak s námi odhalíte včas.

5 důvodů, proč podstoupit vyšetření v Laser Esthetic

  • Na vyšetření u nás nemusíte čekat měsíce. Objednáme vás do 2 týdnů.
  • Používáme moderní a spolehlivé diagnostické přístroje. Své zdraví tak máte pod kontrolou.
  • Výsledky vám sdělíme hned po vyšetření.
  • Je pro nás důležité, abyste se cítily pohodlně. Příjemné prostředí a individuální přístup je u nás samozřejmostí.
  • V pohodlí naší kliniky můžete absolvovat všechna vyšetření, která předchází nejen plastické operaci prsou.
Naše klinika nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, cena sonografického vyšetření 900 Kč, pro klientky operované na naší klinice sleva!

Omlouváme se, v soušasné době sono neprovádíme!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142