Plastika obličeje a krku - Facelift

Facelift (plastika obličeje a krku) řeší problém známek přirozeného stárnutí, které se vyznačuje poklesem kůže a jemných obličejových svalů. Největší přebytky kůže se vytvářejí v oblasti úhlu dolní čelisti a krku.

Kdo nejčastěji podstupuje facelift?

Nejčastější věková skupina pro facelifting jsou ženy a muži ve věku od 45 do 65 let. Při používání nových operačních postupů je možná kombinace faceliftingu s úpravou očních víček, nebo liposukcí podbradku, na naší klinice také s laserovým omlazením povrchu pokožky tzv. SkinResurfacingem, nebo ošetření plasmou.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi:

  • probere motivaci k danému zákroku
  • zhodnotí celkový zdravotní stav, prodělané nemoci, operace
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na operačním řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny předoperační pokyny i zásady nutné pro pooperační období.

Jak probíhá facelifting (plastika obličeje a krku)

Facelift (plastika obličeje a krku) řeší problém známek přirozeného stárnutí, které se vyznačuje poklesem kůže a jemných obličejových svalů. Největší přebytky kůže se vytvářejí v oblasti úhlu dolní čelisti a krku.Při faceliftingu je odstraněn přebytek kůže. K tomu, aby se efekt zákroku výrazně prodloužil se provádí lifting vazivově-svalové vrstvy uložené pod kůží. Operační řez je veden ve vlasaté části spánkové krajiny, směrem dolů, těsně před boltcem a kolem ušního lalůčku, do rýhy za boltcem a směrem dozadu do vlasů. Facelifting probíhá v kombinaci místní anestezie a analgosedace.

Hospitalizace po operaci

Po faceliftingu je doba hospitalizace 1 - 2 dny, po operaci je klient uložen na pooperačním pokoji pod permanentním dohledem odborného lékaře a sestry.

Facelift a následná rekonvalescence

Vzhledem k tomu, že rekonvalescence je proces ryze individuální, tak závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře.

Po výkonu přetrvává obvaz obličeje 4-5 dnů, po tuto dobu je nutný klidový režim v domácím ošetřování.

  • Po sejmutí obvazu se umyjí vlasy (první odborné mytí probíhá na klinice),hojení dále probíhá již bez obvazu s pravidelným mytím vlasů.
  • Stehy se odstraňují zpravidla 10 - 14 den po výkonu. Líčení obličeje je možné zpravidla týden po odstranění stehů.
  • Zlepšujeme hojení a výsledný stav jizev aplikací biostimuůačního laseru

Veškeré další podrobnosti, které se týkají právě Vašeho estetického problému Vám sdělí ochotně lékař při vstupní konzultaci a vyšetření.

Cena faceliftingu a dalších plastických operací

Ukázky výsledků faceliftu


Máte zájem o facelift? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142